Image

MOBIL, UI-UX, CODING

Mobil Uygulama

Mobil cihazlar için ilgili işletim sisteminde (Android, IOS, Symbian, RIM vb... ) tasarlanmış ve mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlara mobil uygulama (mobil aplikasyon) denilmektedir.

Mobil projeler konusunda kapsamlı deneyim sahibiyiz.

Yenilenen teknoloji ile beraber güncel mobil uygulama projelerinizi hayata geçiriyoruz ve bunları yaparken sizlerin görüşlerine önem verip hızlı bir şekilde mobil projelerinizi hazırlıyoruz.

Projeleri kişisel zevklere göre değil, ziyaretçi profilinizi analiz ederek onlara kusursuz ve hızlı bir deneyim yaşatmak için planlar ve tasarlarız.

Müşteri deneyimini arttıran mobil uygulamalar üretiyoruz.

Ürün ya da hizmetinizi size özel geliştireceğimiz mobil uygulamalar sayesinde, iOS ve Android uyumlu cihazlar üzerinden doğrudan müşterilerinize sunun.

Mobil cihazlar için ilgili işletim sisteminde (Android, IOS, Symbian, RIM vb... ) tasarlanmış ve mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlara mobil uygulama (mobil aplikasyon) denilmektedir. Hepimiz farklı ihtiyaçlarımız için telefonlarımıza, tabletlerimize onlarca aplikasyon kurarak akıllı cihazların hayatımızdaki yerini daha sabit ve kaçınılmaz kılıyoruz.

Akıllı telefon kullanan milyarları aşan bir topluluğun içindeyiz ve tabii ki müşterileriniz de... Yeni bir dijital ürün veya hizmetin ya da e-ticaret sistemlerinin, pazarda rakiplerinden sıyrılması için güçlü bir mobil uygulamasına sahip olması gerekiyor.

Şirketinizin dijital pazarlamasında satışların kolaylıkla gerçekleşmesi ve artırılması için kullanılan mobil satış uygulamaları diğer taraftan iş takip, haber sitesi uygulaması, mobil CRM ve anlık bildirim uygulaması gibi konular popülerlik göstermektedir.

Müşterilerinize yoğun bir kullanıcı deneyimi sunarak, marka derinliğinizi arttıracak mobil uygulamalar oluşturuyoruz. Mobil uygulamalar sayesinde yeni kurulan firmalardan köklü kurumsal firmalara, geç olmadan mobil dünyadaki yerlerini almaları için güçlü ve dikkat çekici olmayı öneriyoruz. Akıllı cep telefonları ile birlikte, artık hepimizin cebinde farklı amaçlar için yazılmış mobil aplikasyonlar vardır. 

Mobil uygulamalar genellikle, mobil cihazların donanım özelliklerini kullanırlar. Bu yönüyle mobil web siteleri ve duyarlı sitelerden ayrılırlar. Hızlı kullanım ve anlık mesaj özellikleri önemli avantajları arasında yer almaktadır. Mobil bir aplikasyonun başarısı, sadece yazılımın başarısı ile ölçülemez. Mobil dünya kendine has dinamiklere sahiptir. Örneğin, mobil kullanıcı deneyimi yazılımdan önce düşünülmesi gereken öncelikli konulardan biridir. Bunun için bizler profesyonel destek sağlıyoruz ve yaptığımız özgün ve profesyonel tasarımlarımız ile birlikte mobil uygulamanızı farklılaştırarak ön plana çıkartıyoruz. Sizlerde farkınızı ortaya koyarak mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetinin ilk sırada yer aldığı çalışmalarımız ile her zaman kaliteli tasarımlar gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kullandığımız renkler, fontlar ve animasyonlar ile müşterilerimizin hayal ettiği tasarımı gerçeğe dönüştürüyoruz. Mobil yazılımın yeni bir alan olması sebebi ile geliştirici sayısı ve niteliği konusunda çeşitli kısıtlar bulunmaktadır. Bu sebeple iş ortağı seçimi hayati öneme sahiptir. 

Kreatif Rota olarak birlikte olduğumuz deneyimli, eğitimli, alanında uzman ve tecrübeli iş arkadaşlarımız ile sizin isteklerinize göre, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak özgün ve profesyonel olarak Android ve IOS ortamlarında çalışacak mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

STÜDYO

Modern Pazarlama Araçları

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlama Metnimizi inceleyebilirsiniz.