Image

WEB, UI-UX, CODING

Web Tasarım

Web sayfaları internetteki kimliğinizi yansıtan en kişisel dijital temsilcinizdir. Tamamen özel tasarım ve anlatım dili ile dijitalde ki kimliğinizi oluşturmaktadır.

Web tasarım yaptırmak amacıyla yola çıkan değerli dostlarımıza fikir vermesi açısından, bununla birlikte yol göstermesi amacıyla uyarılarda bulunmak isteriz...

Hedef kitlenize ulaşabilen bir web sitesi

Web sitenizin ziyaretçilerini müşteriye dönüştürelim 

Projeleri kişisel zevklere göre değil, ziyaretçi profilinizi analiz ederek onlara kusursuz ve hızlı bir deneyim yaşatmak için planlar ve tasarlarız.

Projelerde başarı getiren şeyin her sayfadaki detayların ziyaretçi profiline uygun, kusursuz ve UX (Kullanıcı deneyimi) odaklı olarak tasarlanması olduğuna inanıyoruz.

Hedef kitlenizin kullanım alışkanlıklarına ve yeni teknolojiye göre Web sitenizi sil baştan tasarlayıp kodluyoruz. 

Web sayfaları internetteki kimliğinizi yansıtan en kişisel dijital temsilcinizdir. Tamamen özel tasarım ve anlatım dili ile dijitalde ki kimliğinizi oluşturmaktadır.  Kişisel veya kurumsal olmak üzere bir çok farklı amaca hizmet etmekle birlikte bazen belirli kampanya veya etkinliğe özel de hazırlanabilmektedir. Bu özelliklerinden anlaşılacağı üzere Web Tasarımı özgün olmalıdır. Dijital dünyada özgün web tasarımları diğerlerinden ayrışarak birinciliğe yükselmektedir.  

Kurumsal web tasarım, internet ortamında kurum kimliğini yansıtacak, internette ulaşılabilir olmanızı sağlayacaktır. Her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan internette işletmeler, ürün ve hizmetlerini, referanslarını kısacası tüketicinin merak ettiği her bilgiyi profesyonelce sunabilirler. Kurumsal web tasarımlar işletmelerin dünyaya açılan kapılarıdır. Yerel yada global ticaret anlaşmaları yapabilir dünyanın dört bir yanına ulaşabilirler. İşletmenin kurumsal web tasarıma sahip olması için onlarca çalışana sahip olması gerekmez. Tek çalışana sahip bir işletmede kurumsal vizyona sahip olabilir. İşletme, kurumsallaşma vizyonunu gerçekleştirmek için profesyonel olarak oluşturulmuş kurumsal bir siteye sahip olarak doğru bir adım atmış olur. Tasarlanan web sitesinde vizyonunu ve misyonunu öne çıkartırken yeni müşterilere ulaşarak pazarlamaya da destek sağlamış olacaktır.

E-Ticaret, internet ortamında doğruda satış yapma imkânı oluşturur. Bu sayede pazarlama maliyetlerini düşürüp daha fazla rekabet gücü yakalayabilirsiniz. İnternet ortamındaki artan Pazar payından faydalanmak için gecikmeden harekete geçmekte fayda vardır. E-Ticarete yeni başlıyor olabilirsiniz. Ya da mevcut sitenizde yaşadığınız sorunlar da olabilir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri sunmak ve hayata geçirmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.  Kullanıcı deneyimi gelecek yıllarda, hiç olmadığı kadar önemli olacak.  E-Ticaret’in en önemli işlevi çevrimiçi ortamı kullanarak mal veya hizmet alım satımı yapmak, aynı zamanda bu işlemleri gerçekleştirmek için gerekli olan para ve veri aktarımı sağlamaktır.  Genellikle fiziksel ürünlerin çevrimiçi satışını yapmak için kullanılır. Bununla birlikte internet üzerinden kolaylaştırılan her türlü ticari işlemi de kapsamaktadır. Aynı zamanda özellikle mal ve hizmetlerin işlemesini ve çevrimiçi platformda gösterilmesini de ifade etmektedir. 

Müşterilerimizin pazardaki konumunu güçlü kılmak ve rekabet koşullarında önde olmasını sağlamak için en son yazılım tekniklerini kullanmaktayız. Her geçen gün gelişen teknolojiye uyum sağlayarak en son çıkan HTML5, CSS3, PHP ve MySQL veri tabanı ile çalışan, seo teknikleri gözetilerek hazırladığımız web siteleri, kolay yönetilebilir kullanıcı ara yüzü, geliştirilebilir yönetim paneli ile gelmektedir. Bu sayede en basit seviyede web içeriklerini düzenleyebilir, güncel trendleri takip ederek SEO performansınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca Seo desteğimizi alarak yaşam boyu web performansınızı garanti altına alabilirsiniz.

Kreatifrota olarak her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji ile en güncel tasarımları ve trendleri göz önüne alarak değişikliğe ayak uyduran, kendini güncelleyebilen bir ajans olarak yapmış olduğumuz web tasarımlarında özgünlük,  kurumsal tasarım, %100 mobil (duyarlı) uyumluluk, SEO uyumlu web site tasarımı ve kodlaması konusunda kendimize güveniyoruz. Bu konuda en büyük başarımız yaptığımız işlerden edindiğimiz referanslarımızdır.

STÜDYO

Modern Pazarlama Araçları

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlama Metnimizi inceleyebilirsiniz.